Інтер'єр

проект-концепція офісного приміщення

автор Заник Андрій

Офіс (англ. office від лат. officium— обов’язок, служба) — нежитлове (виробниче) приміщення, яке належить певному суб’єкту господарювання, де розташовується його виконавчий та керівний орган і яке має певну адресу, через яку можна здійснювати поштовий зв’язок. В офісі розміщується його штаб-квартира, місце,  керівництва та офіційного представництва фірми.
Офіс часто cкладається з двох його частин: «фронт-офісу», де розміщуються зона очікування, приймальня, кабінети керівництва, кімната для ведення переговорів і таке інше, та «бек-офісу» — «робочої зони», де розташовуються робочі підрозділи, які забезпечують аналітичну, фінансову, інформаційну та іншу роботу фірми. Фронт-офіс та бек-офіс не завжди знаходяться в одній будівлі.

01 02 03 04 07 08 09 12 13 14 15 16
Ця проектна пропозиція була зроблена в дизайн-студії “АНТУРАЖ” для конкурсу, який організувала будівельна компанія “Мельник”. Фірма, яка прагне забезпечити громадян якісним та сучасним житлом і громадськими закладами у Івано-Франківську. Фірма використовує слоган “БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!”  http://melnyk.if.ua . Концепція стилю втілює найсучасніші  тенденції світового дизайну, який часто висвітлює дизайн-фундація CONTEMPORIST. http://www.contemporist.com/Залишити відповідь

VigoraSildenafil.com/erectile-dysfunction.html : latest treatment against erectile dysfunction