Інтер'єр

японська

автор Заник Андрій

Японізм (від фр. Japonisme) — напрям у європейському мистецтві XIX століття, що склався під впливом японської кольорової ксилографії (укійо-е) і художніх ремесел. Мотиви, техніка і подача кольору в японському мистецтві відбилося на творчості таких знаменитих європейських митців, якМане, Гоген, ван Гог та решти імпресіоністів. Значний вплив японізм мав також на мистецтво стилю модерн і на кубізм.Японський стиль самий популярний з етнічних стилів. Це в першу чергу стиль мінімалізму, у якому ніщо не перевантажує увагу, простір структурований спокійний і виразний. Внутрішній простір приміщень зводить до мінімуму меблі та інші звичні атрибути будинку, для того, щоб компенсувати його дефіцит.

Переважні кольори: японський стиль асоціюється із природними квітами, переважно у світлій гамі: відтінки бежевого, білий, кремовий, молочний. Стримані світлі тони характерні й для японських меблів, поверхня меблів і стін гладка, не фактурна. Тканини теж кремові й білі, переважно натуральні: бавовна й шовк. Місце для відпочинку розташовується в центрі кімнати.
32 33 34 37 38 39 40 41 42 43

 Проект цієї квартири було розроблено в Івано-Франківську а саме в дизайн-студії Антураж.  Можливо для містечка Калинова слободаЗалишити відповідь

For those who can not quit smoking http://stopsmokingapps.com/ in one day there are special applications