Шукали правильний дизайн екстер'єру приватного будинку?

Етапи нашої співпраці з Вами

1

Створюємо дизайн екстер’єру. Як? Визначаємо стиль фасаду будинку, обоговорюємо бюджет та термін виконання. І звісно 3D візуалізація

2

Погоджуємо деталі проекту фасаду. Якщо необхідно, то вносимо зміни і уточняємо різноманітні деталі. Наш архітектор професійно допомагає Вам

3

Технічна документація. Розробляємо креслення, специфікації матеріалів і їхньої ціни на момент подачі проекту.

4

І звісно реалізація. Наші професіонали втілюють в життя проект, ведемо авторський нагляд над проектом екстер’єру

Деякі з наших проектів екстер'єру

Як вибрати найкращий дизайн фасаду?

У нас часто говорять: “Зустірчають по одязі”. А якщо до Вас вперше їдуть ділові партнери чи гості і вони ніколи не були у вашому заміському будинку? Тож можна перефразувати: “Зустрічають по фасаду будинку”. 

Справді, екстер’єр будинку помітно здалека і може сформувати певну думку про власника. Тому зовнішній вигляд будинку тільки підтримує Ваш імідж. А ми готові в цьому допомогти!

Фасад та ландшафтний дизайн повинні вдало гармоніювати та поєднуватися. Більш того, навіювати певну позитивну атмосферу на господарів та гостей.

Звісно, що для досягнення такої цілі слід мати почуття художнього стилю, а також погляд у майбутнє, так би мовити, або бачення реалізованого проекту, а також знання сучасних технологій та трендів.

Наша дизайн студія уже більше 15 років створює антураж нашим клієнтам очима і досвідом справжніх професіоналів своєї справи. Чекаємо і Вас у нашій студії!